#kabrtcup

KÁBRT CUP - Celostátní taneční soutěž

S radostí vás oznamujeme, že v roce 2024 rozjíždíme další úžasnou kapitolu tanečního dobrodružství – 4. ročník soutěže KÁBRT CUP v České republice.

Co můžete očekávat:

  • 💃 Společně pronikneme do tanečního světa plného vášně a talentu.
  • 🏆 4. ročník nabízí nové výzvy a nezapomenutelné okamžiky.

Děkujeme vám za úžasnou podporu, která nás provázela minulý rok. S vámi věříme, že letošní ročník bude stejně úspěšný, ba možná ještě víc.

MÍSTO KONÁNÍ AKCE

Sportovní hala Klimeška, Čáslavská 274, Kutná Hora

Jedná se o 3. ročník speciální celostátní taneční soutěže Kábrt cup, která je zaměřena na motivaci a podporu mladých nadějných umělců, choreografů a pedagogů.

Soutěž se koná v nové sportovní hale Klimeška v Kutné Hoře. Kábrt cup nabízí kvalitní jevištní podmínky a to profesionální stage se zvukem a osvětlením. Samozřejmostí naší soutěže je baletizol, což je speciální taneční povrch pro tanečníky. O spokojenost soutěžících a diváků se stará 30 členný organizační tým. Naši soutěž organizujeme tak, aby byla oslavou tanečního umění pro soutěžící, pedagogy i diváky.
Neváhejte, přihlaste se a užijte si velkou stage s profesionálním jevištěm, světly a zvukem. Těší se na vás všechny Lubomír Kábrt a jeho tým Kábrt company.

MAXIMUM PRO VÁS

PARKOVIŠTĚ: Autobusy - parkoviště u haly, osobní auta - v okolí haly.

ORGANIZAČNÍ TÝM: Po celou dobu soutěže se bude o vás starat  Kábrt company TÝM

TRENÉŘI: Vstupné zdarma

PITNÝ REŽIM: Pro všechny soutěžící bude připraven pitný režim 

ZDRAVOTNÍ DOZOR: Během soutěže bude zajištěn profesionální zdravotní dozor pro všechny soutěžící.

Můžete se znovu těšit na skvělou moderátorskou dvojici Davida Čechlovského a Barboru Sedláčkovou, kteří budou moderovat i 3. ročník celostátní taneční soutěže Kábrt cup 2023. 


Sledujte naši facebokovou událost na internetu a buďte v obraze. 

Na tuto událost už reagovalo 466 lidí. 

Klikněte na odkaz a prohlédněte si, jaký byl náš první ročník, kterého se účastnilo 1500 tanečníků z celé České republiky. 

Do poroty celostátní taneční soutěže  Kábrt cup i tento rok usedne první solista baletu Národního divadla v Praze Adam Zvonař.  

Klikněte na odkaz a prohlédněte si, kdo usedne v porotě Kábrt cupu.