LUBOMÍR KÁBRT            


Už od svého dětství jsem měl vždy úzký vztah k umění a k divadlu. Nejprve jsem jako malý navštěvoval ZUŠ v Čáslavi, kde jsem se zajímal o hudební obor a výtvarný obor. V roce 1999 jsem začal s tancem, a to se současným, klasickým a s taneční praxí. Ve 13 letech jsem úspěšně absolvoval konkurz do tanečního studia ART v Čáslavi. V 15 letech jsem se seznámil s twirlingem a stal jsem se členem úspěšné skupiny AVANTI. Během tohoto období jsem získal mnoho ocenění (viz. Ocenění).

V roce 2007 jsem soutěžně tancoval Latinské a standartní tance v taneční škole Antonína a Jany Novákových v Kutné Hoře. Byl jsem také přijat na taneční konzervatoř v Praze TCP. Na konzervatoři jsem se stal členem dvou studentských souborů, a to Baby Balet Praha a Balet Praha Junior. 

Účastnil jsem se také televizní show Česko Slovensko má talent 2013 a stal jsem se semifinalistou. 

 V roce 2014 jsem založil projekt T.B.D. art school - twirlingovou a taneční školu. Tento projekt se věnuje talentovaným dětem v České Republice a v zahraničí. Po jednom roce fungování T.B.D. art school, škola získala několik ocenění, a to Vicemistři ČR a dva postupy na Mistrovství světa v twirlingu. V roce 2015 jsem založil a organizoval 2 projekty - Czechkábrtcamp = První mezinárodní twirlingový a taneční tábor, kterého se účastnilo 8 zemí a 90 dětí. Dále MFTT - Mezinárodní festival twirlingu a tance. MFTT navštívilo 400 diváků a byl velice úspěšný. V roce 2016 jsem se stal Členem sportovní komise České twirlingové federace, učitelem a choreografem v několika prestižních tanečních školách v Německu. Jsem také zván jako porotce mažoretkových, twirlingových a tanečních soutěží po celé ČR.

Mezi mé velké úspěchy a ocenění patří:

- Semifinalista televizní show Česko Slovensko má talent 2013
- Oceněn studentskou Thálií v Národním divadle v Praze.
- Mistr a Vicemistr Evropy v twirlingu a nejúspěšnější twirler v ČR
- Několikanásobný mistr ČR v twirlingu.
- Učitel baletu v prestižních tanečních školách v Německu.
- Specializace na taneční styl contemporary a tvoření choreografií.
- Moje taneční a twirlingové workshopy jsou velice ceněny a dobře hodnoceny.
- Často zván jako porotce na taneční, mažoretkové a twirlingové soutěže.