#kabrtcup

NOVINKY

Máme pro vás skvělé novinky ohledně 4. ročníku Kábrt Cupu 2024! Chceme, aby vaše zážitky z této události byly ještě nezapomenutelnější, a proto jsme připravili několik úžasných vylepšení:

  1. Fotokoutek: Nechte se zvěčnit našimi talentovanými fotografy přímo na místě! Pořídíme vám skvělé snímky, které si budete moci odnést domů jako skvělou vzpomínku na Kábrt Cup. Přijďte si užít okamžiky radosti a vášně ze soutěže a nechte je zaznamenat našim profesionálním mediálním týmem.
  2. Prodej Merche: V našem prodejním stánku vám nabídneme široký výběr našich výrobků s oficiálním logem Kábrt Cupu. Bude to skvělá příležitost pro vás, abyste si odnesli kousek této jedinečné atmosféry domů a podpořili naši událost.
  3. Vylepšený světelný design: Každý rok se snažíme vylepšovat naše technické zázemí a letos jsme se zaměřili na ještě lepší osvětlení. Chceme, aby každý účastník na jevišti vynikal v plném světle, a to i při pohledu z předních řad.
  4. Nové taneční disciplíny: Přinášíme do soutěže nové a vzrušující taneční styly, jako je Vogue dance & Waacking, Street dance & Hip hop a Battle Contemporary. Připravte se na napínavé bitvy v Battle Vogue dance & Waacking a Battle Street dance & Hip hop a ukažte své umění na plné pecky!
  5. Nový systém přihlašování: Abyste měli co nejsnadnější přístup k naší události, zavedli jsme nový systém pro přihlašování. Snažíme se usnadnit komunikaci a registraci pro všechny naše účastníky, aby se mohli plně soustředit na svůj výkon. Přijďte se zapojit do naší komunity a užijte si Kábrt Cup 2024 naplno!