#kabrtstudio

Milí rodiče a žáci.👪🤸‍♀️Jmenuji se Lubomír Kábrt a jsem učitel taneční oboru na ZUŠ Moravská Třebová. 🤵
Rád bych vás seznámil s důležitými informacemi.

  1. Na začátek bych rád objasnil, že tato skupina neslouží k řešení vašich jednotlivých dotazů na mojí osobu. Pokud bude potřeba cokoliv řešit a nebo budete mít dotaz, pište prosím na email: 
  1. Oficiální název: KÁBRT STUDIO - ZUŠ Moravská Třebová
  2. Všichni žáci budou mít:
  • Černé ponožky nad kotník. Nejlépe bavlněné
  • Černé legíny.
  • Bílé tričko nebo tílko.
  • Sepnuté vlasy nejlépe do drdolu. Vlasy nesmí jít do obličeje - například během piruet.


Na konci září budu objednávat pro všechny žáky Kábrt studia stejná trička. Každý žák bude mít dvě trička. Jedno tričko bude používat na trénink a druhé na reprezentace (soutěže a další akce) Budu se snažit, aby cena za jedno tričko nepřekročila 200,-Kč. Udělám poptávku a předem vás budu informovat o ceně za jedno tričko.
Všichni žáci budou mít povinně láhev s pitím. Prosím, aby děti neměly sladké nápoje např. coca cola a další.....
!! PLACENÍ ŠKOLNÉHO !!!Žádáme rodiče, aby vždy při placení školného vyčkali elektronického příkazu k úhradě a neplatili školné dříve. Pokud zaplatíte bez přiděleného variabilního a specifického symbolu /specifický symbol 100/ nebo jiným způsobem, elektronický systém IZUŠ nebude schopen identifikovat vaši platbu a bude nás informovat o neuhrazení školného. Děkujeme za pochopení. ZUŠ Moravská Třebová!!! IDENTIFIKACE PLATEB !!!Vážení rodiče, žádáme vás, abyste při placení školného dodržovali jednotlivé platební příkazy a nekumulovali více plateb najednou. Systém IZUŠ není v takovém případě schopen identifikovat a rozlišit vaši platbu a bude vás i nás informovat o neuhrazených částkách.
Postupně budu dodávat další informace.
S pozdarvem Lubomír Kábrt.