#kabrtcup

Po celou dobu soutěže se bude o vás starat Kábrt company Tým. 

Organizační tým: 

Nejdůležitějším článkem naší soutěže je organizační tým - Kábrt company, který se stará o bezproblémový chod celostátní taneční soutěže Kábrt cup. Záleží nám, aby se náš tým cítil dobře a mohli pro naše účastníky vytvářet co nejlepší podmínky.

Jsme rádi, že i účastníci prvního ročníku Kábrt capu 2019 kladně zhodnotili náš organizační tým. Je to pro nás zpětná vazba, že jdeme správnou cestou.

Organizační tým - Kábrt company je rozdělen do několika skupin, každá skupina má přidělenou činnost.

Organizační tým poznáte podle červených triček.

ORGANIZAČNÍ TÝM - KÁBRT COMPANY

1. STANOVIŠTĚ - REGISTRACE: Při registraci je nutné odevzdat: Startovné, jmenný seznam soutěžících. Prosíme mějte u sebe kartičky pojištěnce, či jiné doklady totožnosti soutěžících k případnému zkontrolování věku. Od organizačního týmu obdržíte žluté či červené pásky na ruku, které zajišťují možnost vstupu do dvou zón. 1. ZONA: jsou šatny a zákulisí a 2. ZONA: je tribuna pro diváky

2. STANOVIŠTĚ - VSTUPNÉ: Zde si diváci mohou zakoupit vstupné. Ten, kdo si zakoupí vstupné, dostane červený pásek na ruku, který dává přístup pouze do ZONY 2 a to je pouze tribuna. Ceník vstupného naleznete zde: https://www.kabrtcompany.com/cenik-kabrt-cup/

3. STANOVIŠTĚ - SECURITY: Na prvním místě je u nás bezpečnost a to jak závodníků, tak diváků. Proto naše security může na požádaní kontrolovat každého, zda má na ruce pásku ŽLUTOU nebo ČERVENOU. Pokud se stane, že dotyčná osoba nemá pásku, která povoluje pohyb osob na soutěži, je osoba požádána, aby opustila soutěž. Prosíme tedy, aby si každý dával pozor, zda dostal při vstupu pásku, kterou dostává po zaplacení startovného nebo vstupného.

4. STANOVIŠTĚ - TÝM ZÁKULISÍ: se stará o to aby, každý byl včas připravený na svůj start. Tým závodníky postupně odvádí na start.

5. STANOVIŠTĚ - PROFESIONÁLNÍ ZÁCHRANÁŘ: Během celé soutěže je přítomen profesionální záchranář, který se postará o jakékoliv zranění, a tak se nemusíte bát využít našeho zdravotníka, pokud to bude potřeba. Jde nám o veškeré bezpečí všech našich závodníků na celostátní taneční soutěži Kábrt cup.

6. STANOVIŠTĚ - ZVUKAŘ: Prosíme, aby vedoucí souborů svých týmů zaslali svou hudbu NEJPOZDĚJI do 30. 4. 2023 na email kabrtcompany@gmail.com

VE FORMÁTU mp3 popsané:

- U týmů a skupin: NÁZEV TÝMU/SKUPINY - MĚSTO

- U solo, duo: JMÉNO SOUTĚŽÍCÍ - NÁZEV TÝMU - MĚSTO

7. STANOVIŠTĚ - MODERÁTOŘI: Soutěž moderují dva moderátoři, kteří s noblesou uvádí každé startovní číslo.

8. STANOVIŠTĚ - MODERÁTOR ZÁKULISÍ: Moderátor, který je online na facebooku Kábrt cup a přináší rozhovory a fotografie ze soutěže :-) Sledujte naši stránku Kábrt cup na facebooku.

9. STANOVIŠTĚ - POROTA: Každý den hodnotí odborná porota. Odkaz na porotu zde: https://www.kabrtcompany.com/porota/

10. STANOVIŠTĚ - SČITATELÉ: Jsou lidé, kteří mají na starost zpracovávání všech výsledků, které získají od odborné poroty. Na konci soutěže si každý vedoucí bude moci vyzvednout výsledkové listiny.

11. STANOVIŠTĚ - OFICIÁLNÍ FILMAŘ SOUTĚŽE: Zaznamenává každé vystoupení pro potřeby Kábrt company.

12. STANOVIŠTĚ - OFICIÁLNÍ FOTOGRAF SOUTĚŽE:

13. STANOVIŠTĚ - FOTOKOUTEK: Každé soutěžní číslo prochází focením v našem fotokoutku. Pokud budete mít zájem o vámi vybranou fotografii, můžete si ji nechat vytisknout a odnést domů.

Doufáme, že se na naši soutěži budete cítit dobře a celou soutěž si s námi užijete.

Ředitel soutěže Lubomír Kábrt.