Společnost Kábrt company vytváří a produkuje kulturní a vzdělávací projekty v oblasti tanečního umění v České republice, ale i v zahraničí.

Aktuálně se nám daří oslovovat přes 2000 klientů ročně, kteří se účastní našich projektů.

POPIS SPOLEČNOSTI

Nasza firma Firma Kábrt została założona w 2018 roku przez Lubomíra Kábrta. Powstała w celu wspierania i rozwoju żywej kultury. Jest to platforma zajmująca się żywą sztuką kulturalną, zwłaszcza tańcem i wirowaniem. Tworzymy unikalne i wysokiej jakości projekty, z którymi staramy się dotrzeć do klientów w całej Republice Czeskiej, ale także za granicą. Do naszych udanych projektów należą Ogólnopolski Konkurs Tańca Kábrt Cup i Międzynarodowy Obóz Twirlingu i Tańca Czechkábrtcamp. Dzięki maksymalnemu wysiłkowi zespołu osób zaangażowanych w powstanie firmy Kábrt udało nam się każdego roku pozyskać ponad 2000 klientów, którzy uczestniczą w naszych projektach. 

LOGO

Proč název Kábrt company? 
Mottem loga je ukázat a motivovat ostatní, že by si člověk měl jít za svým cílem stejně, jako Lubomír a nebát se věřit v sám sebe. 


Proč má logo dvě hvězdy? 

Logo je složeno ze dvou hvězd. Především je to malá hvězda, která představuje každého začínajícího umělce a velká hvězda značí, že každý z nás se jednou  velkou hvězdou může stát.