DANCE ART PRODUCTION

KULTURNÍ AKCE PLNÉ ZÁŽITKŮ A EMOCÍ. 

Rozvíjíme a zkvalitňujeme pět klíčových našich projektů, které se pyšní účastí přibližně 10 000 účastníků. Naše úspěchy jsou nám motivací k dosahování ještě ambicióznějších cílů, a proto vás srdečně zveme, abyste se přidali k naší cestě. 

Děkujeme vám za to, že nás podporujete a že jste s námi. 

Jsme Kábrt company a máme pro vás připravené radostné zážitky, které vám zahřejí srdce. Jsme tady pro vás, abychom vám přinesli radost a nezapomenutelné chvíle. 


   PRO DĚTI A DOSPĚLÉ 

Unikátní diskotéky, které vás zavedou do úžasných tématických světů a okouzlí svou atmosférou a programem. 

#KABRTCOMPANY

Jmenuji se Lubomír Kábrt, a díky mé dlouholeté zkušenosti a bohaté praxi v tanečním světě jsem v roce 2018 založil společnost Kábrt Company. Během své kariéry jsem získal několik prestižních ocenění, mezi nimiž vyniká titul Mistra Evropy v twirlingu. Někteří z vás mě možná znají z televizní soutěže "Česko Slovensko má talent," kde jsem se stal semifinalistou, a tato soutěž posloužila jako vzletový můstek pro mé budoucí úspěchy jako tanečníka, lektora a choreografa. Další informace o mé kariéře a životní cestě naleznete na našem webovém odkazu.


Chceme, aby si soutěž Kábrt cup užila celá rodina. Když přijdete na Kábrt cup, můžete si být jisti, že si soutěž drží vysoké standardy, které odrážejí naše poslání. Již od začátku naší realizace soutěže jsme si řekli, že chceme vytvořit soutěž, která bude tanečníky povzbuzovat, aby šli za svými sny a užili si soutěž v zábavné soutěžní atmosféře.  

KÁBRT CUP 2024

Vážení taneční přátelé, kamarádi a příznivci tanečního umění,

S velkou ctí oznamujeme, že v roce 2024 bude soutěž Kábrt Cup nejen probíhat v Česku a na Slovensku, ale poprvé i v Polsku! Pro nás to představuje velkou výzvu a společnou cestu, na kterou se vydáváme spolu s vámi. Naším hlavním cílem je vytvořit z Kábrt Cupu prestižní Evropský Kábrt Cup, na němž se budou střetávat taneční šampioni z předešlých ročníků Kábrt Cupu. Buďte součástí této komunity, která neustále roste a píše novou kapitolu v tanečním světě.

S pozdravem,

Lubomír Kábrt

Sledujte videa na našem YouTube kanálu. 

OTEVÍRÁME TANEČNÍ ŠKOLU KÁBRT FAMILY

BUĎTE SOUČÁSTÍ NAŠI RODINY 

PRO DĚTI / MLÁDEŽ / DOSPĚLÍ / SENIORY