Kdo vás bude učit? Taneční mistr, učitel a choreograf Lubomír Kábrt!

  • MISTR EVROPY V TWIRLINGU 
  • DRŽITEL STUDENTSKÉ THÁLIE NÁRODNÍHO DIVADLA V PRAZE
  • NATOČIL VÍCE NEŽ 8 ZAHRANIČNÍCH REKLAM (například pro značky Apple, Oral-B, Louis Vuitton, Spoty EU a další.) 

Již několik let působím jako učitel tance a mám v oboru bohaté zkušenosti. Působil jsem v českém školství, ale také jsem vyučoval tanec na několika tanečních školách v Německu. Rozhodl jsem se vytvořit soukromou taneční školu Kábrt Family, abych se mohl intenzivně věnovat všem tanečníkům, kteří chtějí tančit na dobré úrovni a zároveň se bavit a užívat si tanec v přátelském (rodinném) prostředí. Součástí je i příprava na taneční konzervatoř nebo konzultace. Budu moc rád, když se k nám přidáte a stanete se součástí naší taneční školy Kábrt Family. 

Otevřená komunikace: Klíč k úspěchu naší taneční školy 

Jedním z mých prioritních cílů je udržování otevřené komunikace s rodiči. S dlouholetými zkušenostmi v oblasti rodičovské komunikace si uvědomuji, jaký význam má přímý dialog v dnešní době. Proto si velmi cením účasti rodičů na našich akcích, které pořádáme, abychom vytvořili prostor pro osobní setkání a individuální rozhovory. Během těchto příležitostí můžeme společně diskutovat o pokroku dětí a směru, kterým se naše škola ubírá pro budoucnost. 

Taneční škola Kábrt Family je ideálním místem pro všechny věkové skupiny - děti, teenagery i dospělé. 

Vstupte do fascinujícího světa tance s Taneční školou Kábrt Family, kde vás na vaší taneční cestě provede osobně Lubomír Kábrt. Naše škola je zážitkovým prostorem pro všechny věkové skupiny, od nejmenších přes teenagery až po dospělé.

S Lubomírem Kábrtem, naším vášnivým a zkušeným učitelem, objevíte rozmanitost tanečních stylů, které zahrnují contemporary, balet, jazz dance, moderní tanec, latino dance a společenské tance. Jeho odbornost a oddanost vám umožní prozkoumat a zdokonalit se v každém z těchto uměleckých projevů.

Věříme, že tancem nejen zlepšujete své tělo, ale také otevíráte dveře k rozvoji vaší duše. Lubomír Kábrt klade důraz na radost z tance, tvůrčí vyjádření a posílení těla. Bez ohledu na váš taneční level, v jeho vedení najdete podporu a výzvy, které vám pomohou dosáhnout vašich tanečních cílů.

Přijďte být součástí taneční rodiny vedené Lubomírem Kábrtem a zažijte unikátní spojení vášně, uměleckého vyjádření a taneční radosti. Těšíme se na setkání s vámi v taneční škole Kábrt Family.

Párty, Vystoupení a Rostoucí Sebedůvěra

V naší taneční škole pravidelně pořádáme akce, které slouží jako platforma pro prezentaci našich talentovaných žáků. Mezi ně patří zejména naše oblíbené párty - Kábrt Disco, a závěrečná vystoupení v prestižním Divadle v Kutné Hoře. Tímto zajišťujeme, že rodiče mají vždy předstihu a přesný přehled o tom, kde mohou shlédnout úžasné vystoupení svých dětí a sledovat jejich pokroky. Pro děti představují tyto akce nejen jedinečnou zkušenost, jak překonat strach z vystupování, ale díky pravidelnému vystupování se postupně snižují jejich obavy před publikem. 

Pro mě je klíčové, aby byl zřejmý můj přístup k tanečnímu umění.

Naše taneční škola neposkytuje pouze výuku tance; snažíme se systematicky rozvíjet u našich žáků základní hodnoty jako jsou slušné chování, vytrvalost, poctivost, přátelství, vzájemná pomoc, smysl pro detail a mnoho dalších dovedností. Právě kvůli jedinečnému přístupu, který naše škola přináší, jsem se rozhodl pojmenovat ji "Kábrt Family". Mým hlavním cílem je, aby se každý v naší taneční rodině cítil jako doma, kde každý tanečník má možnost nalézt útočiště, obklopen pochopením a podporou. Chci, aby z našich tanečníků vyrostli slušní lidé, kteří mají pozitivní vztah k umění a jsou schopni se v něm orientovat.

Uvědomte si, že naše škola klade důraz na překračování vlastních limitů jako klíčový krok k úspěchu.

Propojení skrze hry a pracovitost: Budování přátelství a úspěchu v naší taneční škole 

Vytváření dlouhodobých přátelství mezi dětmi je pro mě prioritou. Proto do mé výuky systematicky integruji různé hry, které významně posilují kolektivní duch a propojují skupinu.

Zároveň však kladu v  mé výuce důraz na pracovitost a úsilí. Věřím, že skutečný úspěch přichází s tvrdou prací. Proto se snažím vést své žáky k překonání a k maximálnímu nasazení během výuky. V dnešní době, kdy je pohodlí snadno dostupné, je občas výzvou motivovat děti k dosažení jejich cílů. Nicméně, když děti dosáhnou svých cílů a překonají překážky, pocit uspokojení u osobního růstu je neocenitelný. To je pro mě to největší potěšení při práci s dětmi.

KURZY PRO DĚTI

Dětem nabízíme taneční aktivity, které je zabaví a rozpohybují. Zábavnou formou jim zajistí duševní a tělesný rozvoj. Některým možná i určí životní směr. Kurzy jsou sestaveny tak, aby si děti mohly vyzkoušet v průběhu roku různé taneční styly, primárně se ale budou věnovat contemporary a jazz dance.

KURZY PRO DOSPĚLÉ

Dospělým je určen kurz Latino dance, jehož lekce jim přináší aktivní odpočinek a udržení se v dobré fyzické i duševní kondici. Tancem se posilují všechny partie těla, proto kurzy pomáhají také k redukci tělesné hmotnosti a zpevnění těla. Navíc jsou hodiny připraveny pro jednotlivce, tudíž se nemusíte hlásit v páru.

Naším cílem je probudit v dětech od nejranějšího věku vztah k pohybu a hudbě nenásilnou formou. Prostřednictvím mnoha tanečních her a motivujících cvičení jim vštípit zásady správného držení těla. Děti se přirozeným způsobem učí zapojovat do kolektivu, rozvíjet svou fantazii a ovládat svoje tělo. 

Baletní přípravka dá dětem univerzální a všeobecnou taneční, hudební a muzikální průpravu ke každému tanečnímu stylu, pro který se v pozdějším věku rozhodnou. Ať už jím bude sám balet, společenský tanec nebo jiný taneční styl.

Moderní jazz dance vychází z tradičních karibských tanců, které jsou upraveny pro vystupování. V minulosti se do jazz dance počítal například i Charleston nebo boogie-woogie a tento styl se často propojoval i se stepem.

Contemporary dance nadchne ty, kterým nestačí jen tančit v prostoru, na parketu nebo na pódiu, ale touží pochopit, uchopit a ovládat pohyb uvnitř sebe. Podstatou contemporary je propojit mysl s tělem a vyjádřit prostřednictvím tance své myšlenky a pocity. Tento současný moderní styl si zamilujete hned po první lekci. 

Moderní tanec je především o svobodě projevu. Je určen všem, kteří chtějí naprostou volnost a jednotlivé styly propojovat.

Zveme všechny, které uchvátil temperament a živelnost latinskoamerických tanců na pravidelné lekce. Netančíme v párech, proto se můžete na kurz přihlásit bez partnera/partnerky.

Latino lze tančit v tanečních botách s podpatkem, což je pro začínající tak trochu výzva, ale nejsou vůbec nutné. Můžete tančit i naboso nebo v měkkých teniskách. 

Maximálně 15 účastníků na lekci.

PŘEDBĚŽNÝ ROZVRH LEKCÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

Věříme, že vám naše taneční kurzy přinesou nejen radost z pohybu.

POBOČKY 

ČÁSLAV

Nová scéna Dusíkova divadla

Kurzy zde budou probíhat vždy v pondělí.

Zahájení výuky od pondělí 11.9. 2023 Čáslavi dle rozvrh 

KUTNÁ HORA

Kongresové centrum GASK

Kurzy zde budou probíhat vždy v úterý.

Zahájení výuky v  úterý 12.9. 2023 Kutné Hoře dle rozvrhu 

VRDY

Kulturní dům

Kurzy zde budou probíhat vždy ve středu.

Zahájení  výuky ve středu 13.9. 2023 ve Vrdech dle rozvrhu  

Máme velikou radost z toho, že vám můžeme v rámci spolupráce s Divadlem Čáslav nabídnout krásné prostory, které doslova dýchají uměním. V prostorách Nové scény Divadla Čáslav bude probíhat výuka tance každé pondělí.

Rádi bychom vás pozvali do naší taneční školy, kterou otevíráme v Kutné Hoře ve spolupráci s Galerií umění Středočeského kraje GASK, která nám umožnila pronajmout pro naše potřeby krásný prostor.

Děkujeme za krásné přijetí od Pana starosty z Vrdů. Jsme rádi, že můžeme i ve Vrdech otevřít naši pobočku taneční školy.

Máte zájem se k nám přidat?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme zpět.

V Kábrt Family: Kde se tanec stává zážitkem a přátelství tančí navždy

Nejenže v Taneční škole Kábrt Family získáte vynikající taneční výuku, ale můžete se také těšit na fascinující akce, které přinášejí ještě více radosti a posilují sounáležitost taneční komunity. Naši tanečníci mohou zažít nezapomenutelné okamžiky na událostech, jako jsou Kábrt Disco, Kábrt Camp a taneční workshopy.

Kábrt Disco je jedinečným zážitkem plným hudby, tance a skvělé atmosféry, který slouží k tomu, aby se naši tanečníci mohli uvolnit a bavit po náročné taneční lekci. Kábrt Camp je pak možností pro hlubší propojení s taneční komunitou, kde se mohou tanečníci setkat, sdílet své vášně a vytvářet pevná přátelství.

Taneční workshopy jsou pak příležitostí k intenzivnějšímu studiu konkrétních tanečních stylů pod vedením odborníků v oboru. Tyto akce jsou navrženy tak, aby poskytovaly podporu každému tanečníkovi na jeho cestě k dosažení jeho cílů.

Celkově tyto akce nejsou pouze prostředkem k podpoře taneční aktivity, ale také k vytvoření pevnějších pout v rámci taneční komunity. Těšíme se na společné chvíle plné tance, radosti a přátelství na naší taneční škole.