PO - PÁ od 10:00 - 12:00

SPOUŠTÍME NOVÝ PROJEKT:

TANEČNÍ ŠKOLA KÁBRT FAMILY

Taneční škola Kábrt family je pro děti, teenagery i dospělé.
Zaměřuje se na taneční styly: contemporary, balet, jazz dance, moderní tanec, latino dance a společenské tance.

Kdo vás bude učit? Taneční mistr, učitel a choreograf Lubomír Kábrt!

  • MISTR EVROPY V TWIRLINGU 
  • DRŽITEL STUDENTSKÉ THÁLIE NÁRODNÍHO DIVADLA V PRAZE
  • NATOČIL VÍCE NEŽ 8 ZAHRANIČNÍCH REKLAM (například pro značky Apple, Oral-B, Louis Vuitton, Spoty EU a další.) 

Již několik let působím jako učitel tance a mám v oboru bohaté zkušenosti. Působil jsem v českém školství, ale také jsem vyučoval tanec na několika tanečních školách v Německu. Rozhodl jsem se vytvořit soukromou taneční školu Kábrt Family, abych se mohl intenzivně věnovat všem tanečníkům, kteří chtějí tančit na dobré úrovni a zároveň se bavit a užívat si tanec v přátelském (rodinném) prostředí. Součástí je i příprava na taneční konzervatoř nebo konzultace. Budu moc rád, když se k nám přidáte a stanete se součástí naší taneční školy Kábrt Family. 

Více o mě zde:

 Je pro mě důležité, aby lidé pochopili můj přístup k tanečnímu umění. 

Naše škola není jen o tanci. Snažíme se v našich žácích pěstovat základy slušného chování,  vytrvalost,  poctivost, přátelství, vzájemnou pomoc, smysl pro detail a mnohem víc. 

Právě proto, že mi jde o jedinečný přístup, který naše škola přináší, rozhodl jsem se pojmenovat taneční školu Kábrt Family. Jde mi především o to, aby se každý u nás cítil jako v rodinném prostředí, kde každý tanečník může získat své útočiště a dostává se mu pochopení a pomoci, aby z něj mohl vyrůst slušný člověk, který má kladný vztah k umění a zná základní pojmy a umí se v něm orientovat.

Na začátku u nás každý musí pochopit, že základem úspěchu je překonávat vlastní možnosti, aby se mohl posouvat dál. Proto upozorňujeme rodiče na vzájemnou komunikaci. Pokud se stane, že dítě přijde domů s tím, že to bylo dnes na taneční hodině náročné, a proto už nechce chodit, tak by rodič měl být schopen motivovat své dítě k tomu, že se příště bude dařit a že je důležité se nevzdávat. Dali tak šanci překonat se a posunout se o další krok dál. 

Naše členy podporujeme v dalším kulturním a vzdělávacím vyžití. Nabízíme jim plno různých akcí, například workshopy, semináře,  letní tábor a další akce.

Naše škola je jedinečná svým přístupem a tvorbou. Pokud se vám líbí směr a přístup taneční školy Kábrt Family, tak vás rád přivítám v našem rodinném tanečním zázemí.   

KURZY PRO DĚTI

Dětem nabízíme taneční aktivity, které je zabaví a rozpohybují. Zábavnou formou jim zajistí duševní a tělesný rozvoj. Některým možná i určí životní směr. Kurzy jsou sestaveny tak, aby si děti mohly vyzkoušet v průběhu roku různé taneční styly, primárně se ale budou věnovat contemporary a jazz dance.

KURZY PRO DOSPĚLÉ

Dospělým je určen kurz Latino dance, jehož lekce jim přináší aktivní odpočinek a udržení se v dobré fyzické i duševní kondici. Tancem se posilují všechny partie těla, proto kurzy pomáhají také k redukci tělesné hmotnosti a zpevnění těla. Navíc jsou hodiny připraveny pro jednotlivce, tudíž se nemusíte hlásit v páru.

Naším cílem je probudit v dětech od nejranějšího věku vztah k pohybu a hudbě nenásilnou formou. Prostřednictvím mnoha tanečních her a motivujících cvičení jim vštípit zásady správného držení těla. Děti se přirozeným způsobem učí zapojovat do kolektivu, rozvíjet svou fantazii a ovládat svoje tělo. 

Baletní přípravka dá dětem univerzální a všeobecnou taneční, hudební a muzikální průpravu ke každému tanečnímu stylu, pro který se v pozdějším věku rozhodnou. Ať už jím bude sám balet, společenský tanec nebo jiný taneční styl.

Moderní jazz dance vychází z tradičních karibských tanců, které jsou upraveny pro vystupování. V minulosti se do jazz dance počítal například i Charleston nebo boogie-woogie a tento styl se často propojoval i se stepem.

Contemporary dance nadchne ty, kterým nestačí jen tančit v prostoru, na parketu nebo na pódiu, ale touží pochopit, uchopit a ovládat pohyb uvnitř sebe. Podstatou contemporary je propojit mysl s tělem a vyjádřit prostřednictvím tance své myšlenky a pocity. Tento současný moderní styl si zamilujete hned po první lekci. 

Moderní tanec je především o svobodě projevu. Je určen všem, kteří chtějí naprostou volnost a jednotlivé styly propojovat.

Zveme všechny, které uchvátil temperament a živelnost latinskoamerických tanců na pravidelné lekce. Netančíme v párech, proto se můžete na kurz přihlásit bez partnera/partnerky.

Maximálně 15 účastníků na lekci.

PŘEDBĚŽNÝ ROZVRH LEKCÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

Věříme, že vám naše taneční kurzy přinesou nejen radost z pohybu.

POBOČKY 

ČÁSLAV

Nová scéna Dusíkova divadla

Kurzy zde budou probíhat vždy v pondělí.

Zahájení výuky od pondělí 11.9. 2023 Čáslavi dle rozvrh 

KUTNÁ HORA

Kongresové centrum GASK

Kurzy zde budou probíhat vždy v úterý.

Zahájení výuky v  úterý 12.9. 2023 Kutné Hoře dle rozvrhu 

VRDY

Kulturní dům

Kurzy zde budou probíhat vždy ve středu.

Zahájení  výuky ve středu 13.9. 2023 ve Vrdech dle rozvrhu  

Máme velikou radost z toho, že vám můžeme v rámci spolupráce s Divadlem Čáslav nabídnout krásné prostory, které doslova dýchají uměním. V prostorách Nové scény Divadla Čáslav bude probíhat výuka tance každé pondělí.

Rádi bychom vás pozvali do naší taneční školy, kterou otevíráme v Kutné Hoře ve spolupráci s Galerií umění Středočeského kraje GASK, která nám umožnila pronajmout pro naše potřeby krásný prostor.

Děkujeme za krásné přijetí od Pana starosty z Vrdů. Jsme rádi, že můžeme i ve Vrdech otevřít naši pobočku taneční školy.

Máte zájem se k nám přidat?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme zpět.

CENÍK

POLOLETNÍ PLATBY 

Uvedené ceny jsou školné za 1 pololetí/1 osobu:

Pro děti a teenagery (3-17 let)

2 950 Kč

Pro dospělé (18 let a více)

3 450 Kč

Navštěvování další pobočky 

500 Kč

SOUROZENCŮM NABÍZÍME SLEVU 20 %.

Při absenci se peníze nevracejí. Dlouhodobá neomluvená absence (4 týdny a více) je důvodem pro vyloučení žáka bez nároku na vrácení školného. 

Pokud se budete chtít účastnit tanečních soutěží, je potřeba počítat navíc s výdaji za zápisné na soutěže, šití kostýmů nebo případně za lekce nad rámec osnov. 

VÝHODNÉ SLEVY 

V PŘÍPADĚ, ŽE ZAPLATÍTE JEDNORÁZOVOU PLATBU PLNÉHO ŠKOLNÉHO POSKYTNEME VÁM VÝHODNÉ SLEVOVÉ VOUCHERY NA NAŠE AKCE V HONOTĚ 500Kč

VOUCHER 100 Kč

NA KÁBRT DISCO

VOUCHER 200Kč 

NA LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR 

VOUCHER 200Kč 

NA TANEČNÍ WORKSHOPY V PRAZE