Taneční kurzy pro děti a dospělé

ČÁSLAV

Nová scéna Dusíkova divadla

Pondělí

KUTNÁ HORA

Kongresové centrum GASK

Úterý

KOLÍN

Městský kulturní dům

Středa

Nově připravujeme pobočku v Pardubicích. 

Jak odtrhnout děti od mobilů, počítáčů a rozpohybovat je zábavnou formou? Tancem! 

Baví vás tanec, nebo jste vždycky chtěli začít a chyběla vám odvaha? Konečně máte příležitost!

Tanec je životní styl

Fyzická kondice

Tancem posílíte komplexně celé tělo a vyrýsujete postavu. Ve zdravém těle, zdravý duch. Pojďte se bavit a zároveň dělat něco pro své zdraví. 

Sebedůvěra

Správné držení těla a dobrá fyzická kondice posílí vaše sebevědomí. Budete se cítit psychicky i fyzicky prostě skvěle! 

Zábava

Tanec je zábava! A když k tomu máte ještě skvělého lektora a ostatní tanečníky na stejné vlně, budete se cítit skvěle a jen tak vás nic nerozhází.

Nová přátelství

KÁBRT FAMILY je rodina tvořená 130 tanečníky.  Neustále se rozrůstáme. Vznikají nová přátelství a setkáváme se na dalších akcích jako je Kábrt Disco.

Komunita

KÁBRT FAMILY vytváří komunitu více než 130 tanečníků, která propojuje celé rodiny na akcích jako je Kábrt Disco, kde si společně užijí zábavu děti i dospělí.

Kdo vás bude učit? Taneční mistr, učitel a choreograf Lubomír Kábrt!

  • MISTR EVROPY V TWIRLINGU 
  • DRŽITEL STUDENTSKÉ THÁLIE NÁRODNÍHO DIVADLA V PRAZE
  • NATOČIL VÍCE NEŽ 8 ZAHRANIČNÍCH REKLAM (například pro značky Apple, Oral-B, Louis Vuitton, Spoty EU a další.) 

Již několik let působím jako učitel tance a mám v oboru bohaté zkušenosti. Působil jsem v českém školství, ale také jsem vyučoval tanec na několika tanečních školách v Německu. Rozhodl jsem se vytvořit soukromou taneční školu Kábrt Family, abych se mohl intenzivně věnovat všem tanečníkům, kteří chtějí tančit na dobré úrovni a zároveň se bavit a užívat si tanec v přátelském (rodinném) prostředí. Součástí je i příprava na taneční konzervatoř nebo konzultace. Budu moc rád, když se k nám přidáte a stanete se součástí naší taneční školy Kábrt Family. 

Otevřená komunikace: Klíč k úspěchu naší taneční školy 

Jedním z mých prioritních cílů je udržování otevřené komunikace s rodiči. S dlouholetými zkušenostmi v oblasti rodičovské komunikace si uvědomuji, jaký význam má přímý dialog v dnešní době. Proto si velmi cením účasti rodičů na našich akcích, které pořádáme, abychom vytvořili prostor pro osobní setkání a individuální rozhovory. Během těchto příležitostí můžeme společně diskutovat o pokroku dětí a směru, kterým se naše škola ubírá pro budoucnost. 

Taneční škola Kábrt Family je ideálním místem pro všechny věkové skupiny - děti, teenagery i dospělé. 

Vstupte do fascinujícího světa tance s Taneční školou Kábrt Family, kde vás na vaší taneční cestě provede osobně Lubomír Kábrt. Naše škola je zážitkovým prostorem pro všechny věkové skupiny, od nejmenších přes teenagery až po dospělé.

S Lubomírem Kábrtem, naším vášnivým a zkušeným učitelem, objevíte rozmanitost tanečních stylů, které zahrnují contemporary, balet, jazz dance, moderní tanec, latino dance a společenské tance. Jeho odbornost a oddanost vám umožní prozkoumat a zdokonalit se v každém z těchto uměleckých projevů.

Věříme, že tancem nejen zlepšujete své tělo, ale také otevíráte dveře k rozvoji vaší duše. Lubomír Kábrt klade důraz na radost z tance, tvůrčí vyjádření a posílení těla. Bez ohledu na váš taneční level, v jeho vedení najdete podporu a výzvy, které vám pomohou dosáhnout vašich tanečních cílů.

Přijďte být součástí taneční rodiny vedené Lubomírem Kábrtem a zažijte unikátní spojení vášně, uměleckého vyjádření a taneční radosti. Těšíme se na setkání s vámi v taneční škole Kábrt Family.

Taneční kurzy vedené zkušeným lektorem rozvíjí vaše dítě duševně i tělesně. Děti vyzkouší různé taneční styly, získají sebevědomí , nová přátelství a posílí komplexně celé tělo. Primárně se věnují contemporary a jazz dance. Přijďte se na nás podívat.  

Na tanečních kurzech vedené zkušeným lektorem nejen komplexně posílíte a zpevníte tělo, ale zvýšíte si sebevědomí a budete se cítit prostě skvěle. Navíc nepotřebujete žádného tanečního partnera, kurz je koncipován pro jednotlivce. V nabídce najdete Latino dance a contemporary.   

NAŠE TANEČNÍ ŠKOLA ROSTE S VAŠÍ PODPOROU!

Díky vám, našim váženým členům, jsme se stali komunitou 130 nadšených tanečníků. Vaše zapojení a podpora jsou pro nás neocenitelné a jsou naším hnacím motorem k dalšímu rozvoji.

Nyní působíme v Čáslavi, Kutné Hoře a v Kolíně, a přinášíme do těchto měst kus našeho tanečního světa. Avšak neustále hledáme způsoby, jak posunout naši školu ještě dál a více. Proto s radostí oznamujeme, že plánujeme rozšířit naši činnost i do Pardubic. Cílem naší expanze je přinést kvalitní taneční výuku a inspirativní prostředí ještě více lidem. 

Párty, Vystoupení a Rostoucí Sebedůvěra

V naší taneční škole pravidelně pořádáme akce, které slouží jako platforma pro prezentaci našich talentovaných žáků. Mezi ně patří zejména naše oblíbené párty - Kábrt Disco, a závěrečná vystoupení v prestižním Divadle v Kutné Hoře. Tímto zajišťujeme, že rodiče mají vždy předstihu a přesný přehled o tom, kde mohou shlédnout úžasné vystoupení svých dětí a sledovat jejich pokroky. Pro děti představují tyto akce nejen jedinečnou zkušenost, jak překonat strach z vystupování, ale díky pravidelnému vystupování se postupně snižují jejich obavy před publikem. 

Pro mě je klíčové, aby byl zřejmý můj přístup k tanečnímu umění.

Naše taneční škola neposkytuje pouze výuku tance; snažíme se systematicky rozvíjet u našich žáků základní hodnoty jako jsou slušné chování, vytrvalost, poctivost, přátelství, vzájemná pomoc, smysl pro detail a mnoho dalších dovedností. Právě kvůli jedinečnému přístupu, který naše škola přináší, jsem se rozhodl pojmenovat ji "Kábrt Family". Mým hlavním cílem je, aby se každý v naší taneční rodině cítil jako doma, kde každý tanečník má možnost nalézt útočiště, obklopen pochopením a podporou. Chci, aby z našich tanečníků vyrostli slušní lidé, kteří mají pozitivní vztah k umění a jsou schopni se v něm orientovat.

Uvědomte si, že naše škola klade důraz na překračování vlastních limitů jako klíčový krok k úspěchu.

Propojení skrze hry a pracovitost: Budování přátelství a úspěchu v naší taneční škole 

Vytváření dlouhodobých přátelství mezi dětmi je pro mě prioritou. Proto do mé výuky systematicky integruji různé hry, které významně posilují kolektivní duch a propojují skupinu.

Zároveň však kladu v  mé výuce důraz na pracovitost a úsilí. Věřím, že skutečný úspěch přichází s tvrdou prací. Proto se snažím vést své žáky k překonání a k maximálnímu nasazení během výuky. V dnešní době, kdy je pohodlí snadno dostupné, je občas výzvou motivovat děti k dosažení jejich cílů. Nicméně, když děti dosáhnou svých cílů a překonají překážky, pocit uspokojení u osobního růstu je neocenitelný. To je pro mě to největší potěšení při práci s dětmi.

POBOČKY 

Zahájení výuky od pondělí 11.9. 2023 Čáslavi dle rozvrh 

Máme velikou radost z toho, že vám můžeme v rámci spolupráce s Divadlem Čáslav nabídnout krásné prostory, které doslova dýchají uměním. V prostorách Nové scény Divadla Čáslav bude probíhat výuka tance každé pondělí.

Zahájení výuky v  úterý 12.9. 2023 Kutné Hoře dle rozvrhu 

Rádi bychom vás pozvali do naší taneční školy, kterou otevíráme v Kutné Hoře ve spolupráci s Galerií umění Středočeského kraje GASK, která nám umožnila pronajmout pro naše potřeby krásný prostor.

Aktuálně máme kurzy zatím pro dospělé a od září 2024 budeme otevírat školu i pro děti a mládež.

PŘEDBĚŽNÝ ROZVRH LEKCÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

Věříme, že vám naše taneční kurzy přinesou nejen radost z pohybu.

V Kábrt Family: Kde se tanec stává zážitkem a přátelství tančí navždy

Nejenže v Taneční škole Kábrt Family získáte vynikající taneční výuku, ale můžete se také těšit na fascinující akce, které přinášejí ještě více radosti a posilují sounáležitost taneční komunity. Naši tanečníci mohou zažít nezapomenutelné okamžiky na událostech, jako jsou Kábrt Disco, Kábrt Camp a taneční workshopy.

Kábrt Disco je jedinečným zážitkem plným hudby, tance a skvělé atmosféry, který slouží k tomu, aby se naši tanečníci mohli uvolnit a bavit po náročné taneční lekci. Kábrt Camp je pak možností pro hlubší propojení s taneční komunitou, kde se mohou tanečníci setkat, sdílet své vášně a vytvářet pevná přátelství.

Taneční workshopy jsou pak příležitostí k intenzivnějšímu studiu konkrétních tanečních stylů pod vedením odborníků v oboru. Tyto akce jsou navrženy tak, aby poskytovaly podporu každému tanečníkovi na jeho cestě k dosažení jeho cílů.

Celkově tyto akce nejsou pouze prostředkem k podpoře taneční aktivity, ale také k vytvoření pevnějších pout v rámci taneční komunity. Těšíme se na společné chvíle plné tance, radosti a přátelství na naší taneční škole.