SPOUŠTÍME NOVÝ PROJEKT:

TANEČNÍ ŠKOLA KÁBRT FAMILY

Taneční škola Kábrt family je pro děti, teenagery i dospělé. 
Zaměřuje se na taneční styly: contemporary, balet, jazz dance, moderní tanec, latino dance a společenské tance.

Kdo vás bude učit? Taneční mistr, učitel a choreograf Lubomír Kábrt!

  • MISTR EVROPY V TWIRLINGU 
  • DRŽITEL STUDENTSKÉ THÁLIE NÁRODNÍHO DIVADLA V PRAZE
  • NATOČIL VÍCE NEŽ 8 ZAHRANIČNÍCH REKLAM (například pro značky Apple, Oral-B, Louis Vuitton, Spoty EU a další.) 

Již několik let působím jako učitel tance a mám v oboru bohaté zkušenosti.  Působil jsem v českém školství, ale také jsem vyučoval tanec na několika tanečních školách v Německu. Rozhodl jsem se vytvořit soukromou taneční školu Kábrt Family, abych se mohl intenzivně věnovat všem tanečníkům, kteří chtějí tančit na dobré úrovni a zároveň se bavit a užívat si tanec na přátelské (rodinné) úrovni.  Součástí je i příprava na taneční konzervatoř nebo konzultace. Budu moc rád, když se k nám přidáte a stanete se součástí naší taneční školy Kábrt Family. 

Více o mě zde:

KURZY PRO DĚTI

Dětem nabízíme taneční aktivity, které je zabaví a rozpohybují. Zábavnou formou jim zajistí duševní a tělesný rozvoj. Některým možná i určí životní směr. Kurzy jsou sestaveny tak, aby si děti mohly vyzkoušet v průběhu roku různé taneční styly, primárně se ale budou věnovat contemporary a jazz dance.

KURZY PRO DOSPĚLÉ

Dospělým je určen kurz Latino dance, jehož lekce jim přináší aktivní odpočinek a udržení se v dobré fyzické i duševní kondici. Tancem se posilují všechny partie těla, proto kurzy pomáhají také k redukci tělesné hmotnosti a zpevnění těla. Navíc jsou hodiny připraveny pro jednotlivce, tudíž se nemusíte hlásit v páru.

Naším cílem je probudit v dětech od nejranějšího věku vztah k pohybu a hudbě nenásilnou formou. Prostřednictvím mnoha tanečních her a motivujících cvičení jim vštípit zásady správného držení těla. Děti se přirozeným způsobem učí zapojovat do kolektivu, rozvíjet svou fantazii a ovládat svoje tělo. 

Baletní přípravka dá dětem univerzální a všeobecnou taneční, hudební a muzikální průpravu ke každému tanečnímu stylu, pro který se v pozdějším věku rozhodnou. Ať už jím bude sám balet, společenský tanec nebo jiný taneční styl.

Moderní jazz dance vychází z tradičních karibských tanců, které jsou upraveny pro vystupování. V minulosti se do jazz dance počítal například i Charleston nebo boogie-woogie a tento styl se často propojoval i se stepem.

Contemporary dance nadchne ty, kterým nestačí jen tančit v prostoru, na parketu nebo na pódiu, ale touží pochopit, uchopit a ovládat pohyb uvnitř sebe. Podstatou contemporary je propojit mysl s tělem a vyjádřit prostřednictvím tance své myšlenky a pocity. Tento současný moderní styl si zamilujete hned po první lekci. 

Moderní tanec je především o svobodě projevu. Je určen všem, kteří chtějí naprostou volnost a jednotlivé styly propojovat.

Zveme všechny, které uchvátil temperament a živelnost latinskoamerických tanců na pravidelné lekce. Netančíme v párech, proto se můžete na kurz přihlásit bez partnera/partnerky.

Maximálně 15 účastníků na lekci.

PŘEDBĚŽNÝ ROZVRH LEKCÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

Věříme, že vám naše taneční kurzy přinesou nejen radost z pohybu.

POBOČKY 

ČÁSLAV

Nová scéna Dusíkova divadla

Kurzy zde budou probíhat vždy v pondělí.

Zápis proběhne v září 2023 - termín bude upřesněn.

KUTNÁ HORA

Kongresové centrum GASK

Kurzy zde budou probíhat vždy v úterý.

Zápis proběhne v září 2023 - termín bude upřesněn.


Máte zájem se k nám přidat?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme zpět.

Manažerkou a kontaktní osobou taneční školy Kábrt family je Andrea Uxová.

CENÍK

MĚSÍČNÍ PLATBY 

Uvedené ceny jsou školné za 1 měsíc/1 osobu: 

POLOLETNÍ PLATBY 

Uvedené ceny jsou školné za 1 pololetí/1 osobu:

Pro děti (3-10 let)

580 Kč

Pro teenagery (11-17 let)

590 Kč

Pro dospělé (18 let a více)

690 Kč

Pro děti (3-10 let)

2 900 Kč

Pro teenagery (11-17 let)

2 950 Kč

Pro dospělé (18 let a více)

3 450 Kč

SOUROZENCŮM NABÍZÍME SLEVU 20 %.

Při absenci se peníze nevracejí. Dlouhodobá neomluvená absence (4 týdny a více) je důvodem pro vyloučení žáka bez nároku na vrácení školného. 

Pokud se budete chtít účastnit tanečních soutěží, je potřeba počítat navíc s výdaji za zápisné na soutěže, šití kostýmů nebo případně za lekce nad rámec osnov. 

SLEVY 

V RÁMCI NAŠI TANEČNÍ ŠKOLY KÁBRT FAMILY POSKYTUJEME VÝHODNÉ SLEVY NA DALŠÍ PROJEKTY.

SLEVA 20 % 

NA KÁBRT DISCO

SLEVA 20 % 

NA LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR 

SLEVA 20 % 

NA TANEČNÍ WORKSHOPY