HR Kábrt cup 2023

KÁBRT CUP - Državno plesno natjecanje

Milí tanečníci z Chorvatska! 

Připravili jsme pro všechny tanečníky z Chorvatska celostátní taneční soutěž Kábrt cup 2023. Jedná se o mezinárodní evropský projekt od společnosti Kábrt company, která postupně rozšiřuje Kábrt cup do evropských zemí. Aktuálně je Kábrt cup spuštěn v České republice, dále na Slovensku a v Polsku. Staňte se i vy součástí úspěšné soutěže, která rozdává radost z tance. 

Můžete se těšit nejen na medaile a poháry, ale také na kvalitní jevištní podmínky. V rámci našeho konceptu oslovujeme do naší poroty vždy úspěšné tanečníky, které vám postupně budeme představovat.  V rámci naší soutěže zajišťujeme pro naše soutěžící profesionální zvuk a světelný design, ale těšit se také můžete na speciální taneční povrch baletizol.  Po celou dobu soutěže se o vás bude starat náš tým a celou soutěží vás budou provázet naši skvělí moderátoři.

Sports hall Marino Cvetkovic

 Stubište Lipovica 3, 51410, Opatija, Chorvatsko 

Taneční disciplíny

Naše soutěž je rozdělena do dvou dnů:

Sobota: Klasická mažoretka, Baton mažoretka, Pom pom, Twirling, Twirling rhytmic, Twirling 1 baton, Twirling 2 baton

Neděle: Taneční přípravka, Balet, Lidové tance, Contemporary, Contemporary show, Jazz dance, Standardní a latinsko-americké tance, Street dance, Street dance show, Hip hop, Disco-dance

Komunikovat s námi můžete přes náš oficiální email: 

Ředitel soutěže: Lubomír Kábrt

Ředitel soutěže je Lubomír Kábrt úspěšný tanečník a twirler, který je zakladatelem společnosti Kábrt company. Jeho společnost vytváří projekty pro podporu taneční kultury, mezi které patří rovněž Celostátní taneční soutěž Kábrt cup. 


Manažerka soutěže: Irena Mičulková 

Manažerkou Chorvatského Kábrt capu je Irena Mičulková, která již několik let působí v Chorvatsku a zabývá se Kulturou.