WORKSHOPY

WORKSHOPY

V rámci naší společnosti Kábrt company nabízíme workshopy, kterými jsou speciální (nepravidelné) taneční lekce, jejichž cílem je urychlit a usnadnit tanečníkům jejich taneční růst (progres). Účastníci našich workshopů načerpají i novou motivaci a inspiraci do další nové sezony.

Často probíhají o víkendu a vždy jsou zaměřeny na určité téma (výuka a trénink konkrétního tanečního stylu, techniky nebo dovednosti).

V případě zájmu nás kontaktujte na náš email: kabrtcompany@gmail.com  

BATON WORKSHOP

Baton triky / taneční technika / akrobacie a gymnastika 

Víkendový Baton workshop organizujeme pravidelně v Kutné Hoře pod vedením Mistra Evropy v twirlingu. Baton workshop organizujeme vždy na začátku sezony (říjen) a je tak skvělou příležitostí pro každého, kdo se chce naučit nové prvky, které může využít do soutěžních choreografií a nebo můžete získat novou inspiraci do další nové sezony. Kapacita workshopu je omezena tak, abychom zachovali kvalitu workshopu, o kterou nám jde především, a proto neváhejte a včas se na náš workshop přihlaste. 

DANCE WORKSHOP

Jazz dance / contemporary / balet / moderní tanec / gymnastika a akrobacie

Víkendový Dance workshop je pod vedením Lubomíra Kábrta, který je oceňovaný za tvorbu choreografií a byl také oceněný studentskou Thálií za vytvoření baletu, který měl premiéru v Národním divadle v Praze. Dance workshop si můžete objednat u nás i pro váš taneční obor na ZUŠ a nebo pro vaši taneční skupinu. Využít můžete i dance workshop, který konáme každoročně v říjnu ve sportovní hale v Kutné Hoře.  

DANCE TEACHER WORKSHOP

Klasický tanec / Jazz dance / contemporary / moderní tanec

Výuka a setkání pro pedagogy, lektory tance v Kutné Hoře.  

Připravujeme první ročník Dance teacher workshopu, který je zaměřen na motivaci a vzdělávání pro pedagogy a trenéry v tanečním umění.

Workshop je určený všem, kteří se chtějí zajímat o tanec do hloubky.

Během workshopu se zaměříme na teoretické a praktické zkušenosti z výuky.

Budete se moci těšit na osobnosti ze světa tance, které mají velké zkušenosti a hodnoty, které mohou předat dál.