KÁBRT CUP SK

¨Celoslovenská tanečná súťaž Kábrt cup zameraná na motiváciu a podporu mladých nádejných umelcov, choreografov a pedagógov.

Kvalitné javiskové podmienky

4 000 + tanečníkov

2 dni zamerené rôzne tanečné štýly

3 výkonostné úrovne

vytváranie úžasnej tanečnej komunity

silný zážitok 

Uzávierka prihlášok predĺžená do 

12. 5. 2024

Kvalita súťaže na prvom mieste

Celú koncepciu súťaže pripravujeme niekoľˇko mesiacov vopred. Spolupracujeme s odborníkmi naprieč rôznym profesiám. Zameriavame sa na kvalitu javiskových podmienok a zákulisie pre súťažiacich. Riešime všetko od designu až po kvalitný zdravotný dozor počas súťaže. Našu súťaž sa snažíme každoročne zlepšovať a prichádzať s niečím novým.

Ďalej sa tiež môžete pozrieť na program súťaže.

Celý projekt je doprevádzaný peknou spoluprácou a priateľstvom medzi Ľubomírom (CZ) a Zuzanou (SK).

Moje meno je Zuzana Náprstková a som manažérkou projektu Kábrt cup SK.  

Som aktívne fungújuca umelkyňa slovenského tanečného sveta. Som tanečnica, pedágóg, vyštudovala som Mgr.art na VŠMU (Vysoká škola múzických umení) a interne pôsobím v divadle Nová scéna už 15 rokov ako tanečnica a momentálne aj ako pedagóg klasického a moderného tanca (contemporary). Pôsobím tiež v rôznych iných divadlách a produkciách - SND, Credance, apod., v projektoch súčasného tanca, či už autorsky, alebo interpretačne. 

Spoločne s mojim tímom Kábrt company sme pre vás pripravili súťaž Kábrt cup, ktorá je zameraná na motiváciu a podporu pedagógov, tanečných umelcov a choreografov.  Prvý krát sme našu súťaž spustili v roku 2019 v Kutnej Hore v Českej republike. Súťaže sa zúčastnilo 1000 súťažiacich a mala veľký úspech. Počas covidu sme usilovne pracovali na tom, ako náš projekt rozšířiť do ďalších okolitých štátov. Kábrt cup na Slovensku je pre našu spoločnosť Kábrt company prvou organizovanou súťažou mimo Českej republiky. 

Riaditeľ súťaže Lubomír Kábrt  

#kabrtcup @kabrtcompany

VIDEO POZVÁNKY

Naša skvelá porota zostavená z profesionálnych umelcov pre vás natočila videopozvánku na Kábrt cup 2024

#kabrtcup @kabrtcompany

Športová hala STC Púchov,Športovcov 872/3, 020 01 Púchov.

STC ARÉNA sa nachádza v centre mesta Púchov. V areáli haly sa nachádzajú ubytovacie kapacity prepojené s relaxačným,diagnostickým a spoločenským centrom. Aréna má celkovú kapacitu 600 miest na sedenie. Využíva sa na organizáciu  športových podujatí na regionálnej, národnej, medzinárodnej úrovni. Poskytuje podmienky vhodné pre organizáciu spoločenských a kultúrnych podujatí. Hala je vybavená vzduchotechnikou, bufetovou časťou, wifi zónou, V.I.P. zónou, ponúka umelé osvetlenie. Nachádza sa v nej tiež fitnesscentrum, klubové zázemie, Aréna bar, 6 šatní, antidopingová miestnosť. V areáli haly je možné si rezervovať ubytovanie v hoteli Alexandra a bezproblémovo zaparkovať. 

#kabrtcup @kabrtcompany

KÁBRT COMPANY TEAM

Po celú dobu súťaže sa o vás bude starať niekoľko-členný tím Kábrt company. 

#kabrtcup @kabrtcompany

Moderátor súťaže

Ondrej Antálek