KÁBRT CUP - Ogólnopolski Konkurs Taneczny

Organizator: Kábrt company - Lubomír Kábrt
Informacje: kabrtcompany@gmail.com 

RODZINNA ATMOSFERA 

Kábrt cup to więcej niż tylko konkurs - to wydarzenie, które może cieszyć się cała rodzina. Kiedy zdecydujecie się przyjść na Kábrt cup, możecie być pewni, że nasz konkurs opiera się na wysokich standardach, które starannie odzwierciedlają nasze główne posłanie. Od samego początku istnienia tego konkursu mieliśmy jasność: chcemy stworzyć środowisko,
 w którym tancerze są zachęcani do podążania za swoimi marzeniami i cieszenia się rywalizacją w zupełnie zabawnej i konkurencyjnej atmosferze.

Naszym celem nie jest tylko docenienie tanecznych talentów, ale również wspieranie ich wzrostu i rozwoju. Kábrt cup to miejsce, gdzie talent spotyka się z szansą, a pasja do tańca może rozkwitnąć. Każdy, kto bierze udział w naszym konkursie, jest częścią tej inspirującej podróży.

Szanowni miłośnicy tańca z Polski, mamy dla was przygotowany Ogólnopolski Konkurs Kábrt cup, który stopniowo się rozszerza. Po raz pierwszy uruchomiliśmy projekt Kábrt cup w Czechach, a następnie rozszerzyliśmy konkurs na Słowację. W tym roku chcielibyśmy razem z wami roztańczyć polskich tancerzy. To profesjonalny konkurs, a zapewniamy doskonałą organizację, aby każdy nasz tancerz czuł się komfortowo na scenie i przeżył niezapomniane chwile. Wierzymy, że wspólnie z wami możemy roztańczyć całą Polskę.  

Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6 44-335 Jastrzębie-Zdrój

W celu zorganizowania Ogólnokrajowego Konkursu Tanecznego Kábrt cup wybraliśmy doskonałe miejsce – Hala Widowiskowo-Sportowa - Jastrzębie-Zdrój. Wierzymy, że ta arena będzie doskonała do zorganizowania naszego konkursu.