#kabrtcup

NOVINKY

Máme pre Vás skvelé novinky ohľadom 3. ročníku Kábrt Cupu 2024! Chceme, aby vaše zážitky z tejto udalosti boli ešte nezabudnuteľnejšie, a preto sme pre Vás pripravili niekoľko úžasných vylepšení:


  1. Fotokútik: Nechajte sa zväčniť našími talentovanými fotografmi priamo na mieste! Zabezpečíme Vám kvalitné snímky, ktoré si budete môcť odniesť domov ako peknú spomienku na Kábrt Cup. Príďte si užiť okamihy radosti a vášne zo súťaže a nechajte ich zaznamenať našim profesionálnym mediálnym tímom.
  2. Predaj Merche: V našom predajnom stánku Vám ponúkneme široký výber našich výrobkov s oficiálnym logom Kábrt Cupu. Bude to skvelá príležitosť pre Vás, aby ste si mohli odniesť kúsok tejto jedinečnej atmosféry domov a podporili našu udalosť.
  3. Vylepšený svetelný design: Každý rok sa snažíme vylepšovať naše technické zázemie a tento rok sme sa zamerali na ešte lepšie osvetlenie. Chceme, aby každý účastník na javisku vynikal v plnom svetle, a to i z pohľadu z predných radov.
  4. Nové tanečné disciplíny: Prinášame do súťaže nové a vzrušujúce tanečné štýly ako je Vogue dance & Waacking, Street dance & Hip hop a Battle Contemporary. Pripravte sa na napínavé bitky v Battle Vogue dance & Waacking a Battle Street dance & Hip hop a ukážte svoje umenie na plné pecky!
  5. Nový systém prihlasovania: Aby ste mali čo najjednoduchší prístup k našej udalosti, zaviedli sme nový systém pre prihlasovanie. Snažíme sa uľahčiť komunikáciu a registráciu pre všetkých našich účastníkov, aby sa mohli naplno sústrediť na svoj výkon. Príďte sa zapojiť do našej komunity a užite si Kábrt Cup 2024 naplno!