Společnost Kábrt company vytváří a produkuje kulturní a vzdělávací projekty v oblasti tanečního umění v České republice, ale i v zahraničí.

Aktuálně se nám daří oslovovat přes 2000 klientů ročně, kteří se účastní našich projektů.

POPIS SPOLEČNOSTI

Naše společnost Kábrt company byla založena v roce 2018 Lubomírem Kábrtem. Vznikla za účelem podpory a rozvoje živé kultury.

Jde o platformu, která se zabývá živým kulturním uměním a to především tancem a twirlingem. Vytváříme jedinečné a kvalitní projekty, s kterými se snažíme oslovit klienty napříč Českou republikou, ale i v zahraničí. Mezi naše úspěšné projekty patří Celostátní taneční soutěž Kábrt cup a Mezinárodní twirlingový a taneční tábor Czechkábrtcamp. Díky maximálnímu úsilí týmu lidí, kteří se podílí na vytváření společnosti Kábrt company, se nám podařilo získat přes 2000 klientů, kteří se každoročně účastní našich projektů.  

LOGO

Proč název Kábrt company? 
Mottem loga je ukázat a motivovat ostatní, že by si člověk měl jít za svým cílem stejně, jako Lubomír a nebát se věřit v sám sebe. 


Proč má logo dvě hvězdy? 

Logo je složeno ze dvou hvězd. Především je to malá hvězda, která představuje každého začínajícího umělce a velká hvězda značí, že každý z nás se jednou  velkou hvězdou může stát.