Reference

Markéta Adamová

"Měla jsem tu čest mít individuální trénink s panem Kábrtem a dokonce si od něj nechat postavit choreografii na rytmické taneční solo. Spolupráce byla už od začátku skvělá. Je moc ochotný a na všem se šlo snadno a rychle domluvit. Pan Kábrt si dá záležet, aby každá choreografie byla na míru tanečníka, proto nic nevymýšlí předem, ale dokáže perfektně pracovat s každým individuálně. Trénink byl dlouhý a opravdu náročný, ale stál za to. Za jeden trénink jsem se stihla naučit mnoho nových prvků, měla jsem postavenou choreografii, která mi sedne a ve které se cítím sama sebou a dostala jsem mnoho tipů na zlepšení, jak práce s náčiním, tak pohybové techniky a výrazu. Pan Kábrt má taneční konzervatoř a je na něm znát, že má za sebou léta praxe a tvrdé dřiny a moc dobře si uvědomuje, co tanec obnáší, takže se z vás snaží dostat maximum. Zároveň je ale na jeho choreografiích i stylu učení znát, že vše dělá od srdce a tancuje nejen tělem, ale i duší. Nestaví choreografii prvek po prvku, ale využívá hudebních důrazů a sestava je plynulá a logická. Má tzv. hlavu i patu. 

Se spoluprací jsem byla maximálně spokojená a kdykoliv se na něho obrátím s nějakým problémem či nejasností, ochotně mi poradí. Nejlepší je, že je pan Kábrt lidský a nedělá to jenom pro peníze, ale opravdu v každé minutě strávené v tělocvičně nechá kousek sebe a to samé se snaží předat vám. Určitě spolupráci s ním vřele doporučuji každému, kdo se chce opravdu někam posunout a sám sebe překonávat."

Blanka Kyrkitsou

"Dne 25. února jsem se zúčastnila tanečního workshopu Lubomíra Kábrta. Workshop se konal v nádherném prostředí Domu Tanečního umění Praha v prostorném sále, kde jsem se cítila velmi příjemně a hlavně plná taneční inspirace. Daná lokalita byla lehce dostupná i hromadnou dopravou. V 13:30 jsme se sešli před budovou a Lubomír nás odvedl k tanečnímu sálu, kde nás po cestě seznámil s historií tanečního centra. V sále jsme se každý individuálně protáhli a posléze se sjednotili ve společné rozcvičce. Tento postup mi velmi vyhovoval, protože se přihlíželo na potřeby každého tanečníka. Workshop se skládal z dvou částí - contemporary a jazz. V první časti jsme se naučili krátkou choreografii v daném stylu tance. Odnesla jsem si spoustu inovativních prvků do svých tanečních sestav, ale hlavně techniku inkorporování jednotlivých prvků do sebe. Druhá část obsahovala druhou choreografii v daném tanečním stylu. Naučili jsme se také velmi typické a originální jazzové prvky.

V závěrečné fázi jsme měli možnost těšit se z celodenní práce formou natočení videí , které jsou k zhlédnutí na sociálních sítích Kabrtcompany. Na závěr dne jsme dostali certifikáty o absolvování workshopu. Celý workshop se nesl v přátelském duchu, všichni tanečníci byly příjemní a ohleduplní. Lubomír byl jako vždy ohromující, inspirativní a ochotný vše vysvětlit i několikrát. Lubomírova profesionalita, talent a didaktická schopnost je to, co vytváří dlouhodobé pouto mezi ním a účastníky jeho workshopu."

Aneta Gosiková

"Spolupráce s Lubošem je na skvělé úrovni. Pracovala jsem s ním jak ve skupině, tak i jako sólistka. Oceňuji hlavně jeho originální nápady a individuální přístup ke každému tanečníkovi nebo twirlerovi."

Klára Kosová

"Moje zkušenost s Lubošem je velice kladná. Z každého workshopu jsem si vždy něco odnesla, ať už jde o tanec, prvky, ale především velkou dávku motivace! Choreografie vytvořena Lubošem mi vždy sedla hlavně z důvodu, že byla vytvořena OPRAVDU PRO MĚ. Především oceňuji upřímné a ochotné jednání."

Veronika Antošová

"Dobrý den, byla jsem s dcerou a její kamarádkou na první diskotéce Kábrt Company v Čáslavi. Holčičkám se tam moc líbilo. Byly tam děti různých věkových skupin a určitě každý si našel to své. Ani kluci se neztratili a tancování jim opravdu šlo. Dokonce soutěžili i tatínci a u fotokoutku bylo spoustu legrace. Je to parta mladých lidí, kteří vytvořili moc hezké prostředí a věnovali svůj čas dětem."

Karolína Lupínková

"Nový projekt Kábrt disco je originální. Diskotéky moc nemusím, ale tato mě baví. Při tancování mě baví, jak se dokážeme s ostatními účastníky spojit a nikdo nekouká na to, jak tančíte. Každý tu může být svůj a nebát se to rozjet. Tančí se i společně. Jednoduchá sestava má pár kroků, které se zvládne naučit každý a společně se u toho i smějeme. Jako bonus tu je akrobatické vystoupení, twirling (light show), a to určitě stojí za to vidět. Poznáte tu fajn lidi, zatancujete si a máte pak spoustu zážitků."

Martin Žipek

"Mohu vřele doporučit Kábrt disco. Kvalitní hudba, kulturní program. Vítám možnost se naučit tancovat. Vše probíhalo v poklidné atmosféře."