1. skupina 3 - 6 let 

Duis mollis est non commodo luctus

3600 Kč

2. skupina 7 - 18 let 

Duis mollis est non commodo luctus

3990 Kč

 • Při uhrazení první poloviny s ceny tábora do 30. 12.: sleva 100Kč
 • Při uhrazení plné ceny tábora do 31. 1.: sleva 200 Kč 
 • Sleva 200 Kč za sourozence (První dítě platí plnou cenu a každý jeho sourozenec cenu se slevou. Pokud se liší příjmení sourozenců, uveďte v přihlášce do kolonky poznámky celé jméno sourozence.)
 • Platba musí být uhrazena do 30. ČERVNA 2024

Po řádně vyplněné a odeslané přihlášce, vám bude zaslán e-mail, kde vám sdělíme, že jsme úspěšně obdrželi vaši přihlášku a bude vám také zaslán postup platby Kábrt campu.

V CENĚ JE ZAJIŠTĚNO:
Ubytování, celodenní strava, lektorné na každý den, tričko Kábrt campu, bazén, pedagogický dozor - hlídání dětí 24 hodin denně, zdravotní dozor 24 hodin denně, pronájem prostorů - pro taneční výuku, účastnické listy, fotografování, vybavení lékárničky, vybavení, odměny pro soutěže a veškerá práce a příprava Kárbt campu.


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na kabrtcompany@gmail.com


V ceně NENÍ zdravotní pojištění, které si každý musí zařídit sám - zotavovací akce.

Garance vrácení peněz při storno pobytu:

 • Zrušení přihlášky kvůli nemoci: vracíme 100 % z uhrazené ceny tábora (je potřeba doložit doklad od lékaře)
 • Vyhoštění z tábora za nekázeň: vracíme 100 Kč den a nevyužité příplatkové aktivity (kouření, alkohol, krádeže apod.)
 • Odvoz dítěte z tábora kvůli nemoci: vracíme 200 Kč za každý následující den neúčasti na táboře po dni odjezdu a za nevyužité příplatkové aktivity.
 • Odvoz dítěte z tábora na vlastní žádost: vracíme 200 Kč den a nevyužité příplatkové aktivity
 • V případě náhradníka z Vaší strany: storno poplatek 0 Kč
 • Storno poplatky 2022 - COVID-19 - Nebojte se o své peníze. Pokud se letos tábory konat nebudou, budeme samozřejmě vracet peníze všem v plné výši.

Platební podmínky když tábor hradí zaměstnavatel

Samozřejmě máte možnost uhradit celý pobyt naráz nebo prostřednictvím faktury zaměstnavateli, např. přes FKSP (tehdy se posouvá datum splatnosti). O této variantě nás informujte tím, že v přihlášce zaškrtnete "Přispívá zaměstnavatel - Potřebuji fakturu". My pak i víme, že nemáme očekávat platbu zálohy a zároveń vám neposíláme upomínky. Tedy v případě, že s námi prokomunikujete podklady k vystavení faktury.

Způsob vrácení plateb:

Všechny žádosti o vrácení peněz podejte prosím písemně včetně zrušení pobytu. Veškeré storno platby a vratky se vyřizují po skončení celé akce s tím, že Kábrt company si vyhrazuje termín vyřízení nejpozději do 31. 10. 2022. 

Na náš tábor poskytujeme tyto slevy:

 • Při uhrazení plné ceny tábora do 12. 12. 2023 sleva 200 Kč 
 • Prémie 200 Kč: Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), který ještě nikdy nebyl na Kábrt campu, získá od nás jako prémii 200Kč SLEVU!

Individuální dohody: posunutí plateb, rozdělení plateb, splátkový kalendář atd.

Jsme samozřejmě otevření individuálním dohodám, ale ty je zapotřebí prokomunikovat hned na začátku a ne až Vás budeme uhánět upomínkami :) Jste maminka tzv. samoživitelka? Je to na vás najednou moc peněz. Nemějte obavy se ozvat. Vše děláme pro děti takže rádi pomůžeme a vyjdeme vstříc.