#czechkarbtcamp

Prémie: Každý dosavadní účastník, který s sebou na tábor vezme další osobu (např. kamaráda, sourozence, spolužáka), který ještě nikdy nebyl na Czechkábrtcampu, získá od nás jako prémii 500Kč SLEVU! 

Storno poplatky 2022 - COVID-19 - Nebojte se o své peníze. Pokud se letos tábory konat nebudou, budeme samozřejmě vracet peníze všem v plné výši.

Czechkábrtcamp 

5.700 Kč

Při uhrazení plné ceny tábora do 31. 1. 2022: sleva 300 Kč


Forma úhrady:
- je možné uhradit částku celou nebo ji rozdělit na dvě části. Je nutné dodržet obě data, do kdy je nutné platbu nejpozději uhradit!

Termín plateb:

1.část platby ZÁLOHA 2.850,- Kč zaplaťte prosím do 14 dní po obdržení písemného potvrzení přijetí přihlášky.

2.část platby je splatná do 30. června 2.850,- Kč

Po řádně vyplněné a odeslané přihlášce, vám bude zaslán e-mail, kde vám sdělíme, že jsme úspěšně obdrželi vaši přihlášku a bude vám poté zaslán postup platby Czechkábrtcampu.

Přihláška je platná po zaplacení 1. části platby.

Nedodržení platebních termínů bez předchozí domluvy může být považováno za ztrátu zájmu a následováno zrušením přihlášky. 

V CENĚ JE ZAJIŠTĚNO:
Ubytování, strava 5x denně,  lektorné na každý den, celodenní výlet s návštěvou bazénu, bobové dráhy a prohlídkou města a památek, pedagogický dozor - hlídání dětí 24 hodin denně, zdravotní dozor 24 hodin denně, pronájem sportovní haly, účastnické listy, fotografování, vybavení lékárničky, odměny pro soutěže a veškerá práce a příprava Czechkárbtcampu.

V ceně NENÍ zdravotní pojištění, které si každý musí zařídit sám - zotavovací akce.

Garance vrácení peněz při storno pobytu:

  • Zrušení přihlášky kvůli nemoci: vracíme 100 % z uhrazené ceny tábora (je potřeba doložit doklad od lékaře)
  • Vyhoštění z tábora za nekázeň: vracíme 100 Kč den a nevyužité příplatkové aktivity (kouření, alkohol, krádeže apod.)
  • Odvoz dítěte z tábora kvůli nemoci: vracíme 200 Kč za každý následující den neúčasti na táboře po dni odjezdu a za nevyužité příplatkové aktivity.
  • Odvoz dítěte z tábora na vlastní žádost: vracíme 200 Kč den a nevyužité příplatkové aktivity
  • V případě náhradníka z Vaší strany: storno poplatek 0 Kč
  • Storno poplatky 2022 - COVID-19 - Nebojte se o své peníze. Pokud se letos tábory konat nebudou, budeme samozřejmě vracet peníze všem v plné výši.

Způsob vrácení plateb:

Všechny žádosti o vrácení peněz podejte laskavě písemně včetně zrušení pobytu. Veškeré storno platby a vratky se vyřizují po skončení celé akce s tím, že Kábrt company si vyhrazuje termín vyřízení nejpozději do 31. 10. 2021. 

Na náš tábor poskytujeme tyto slevy:

  • Při uhrazení plné ceny tábora od 1. 1. 2022 do 31. 1. 2022: sleva 300 Kč (12 €)
  • Sleva 300 Kč (12 €) za sourozence (První dítě platí plnou cenu a každý jeho sourozenec cenu se slevou. Pokud se liší příjmení sourozenců, uveďte v přihlášce do kolonky poznámky celé jméno sourozence.)